Endüstriyel Kapılar
Yükleme Rampası

Endüstriyel kapılar; yalıtılmış 615-495x42 panellerden, 5/10 sıcak galvanizle kaplanmış, kabartılmış ve verniklenmiş çift sacdan (180gr/m2 sendzimir sistemi) oluşur. Panellerin arası yüksek yoğunluğa sahip ve K=0,78 olan CFC içermeyen poliüretan köpük ile doldurulmuştur. 45mm genişliğinde iki adet galvanize çelik bar hem paneli güçlendirmek hem de menteşe bağlantı noktarını sağlamlaştırmak için panelin iç kısmına üstte ve altta sabitlenmiştir. Standart dış yüzey rengi beyaz C21. Kapının üzerinde kullanılan tüm menteşeler kapı ile aynı renkte elektrostatik boyalı alüminyum menteşeden oluşmuştur. Menteşelerin panele bağlantısını sağlayan vidalar orjinal vide kapakları ile kapatılmıştır. Ayrıca kapı panellerinin yanlarında bulunan yan kapaklar da gene kapı paneli ile aynı renkte boyalı ve derz çizgili olarak panellere bağlanmıştır.

Mekanik Güvenlik
Paneller, kapının kapanması esnasında birbirine geçerken, parmak sıkıştırmasını engelleyecek şekilde dizayn edilmiştir. Her panel birbirine 2 adet sağda ve 2 adet solda olmak üzere toplam 4 adet çift tekerlek sistemi ile bağlanmış olup, yan raylarda hareket etmektedir. Yay kopmalarına ve halat atmalarına karşı kapıyı olduğu yerde sabitleyen güvenlik sistemi standart olarak mevcuttur.

Otomasyon
Isı korumalı, kesintisiz motor (380V)
Elektrik kesilmelerinde manuel çalıştırabilmek için ipli ya da zincirli açma kolu
Elektronik kontrol pano CE güvenlik-IP 54 koruma standartlarında
Elektronik Kontrol panosu üzerinde aç-kapa-dur anahtar bloğuyla birlikte acil durum butonu bulunur.

Ayrıca otomatik kapanma zamanlayıcısı, fotosel bağlantısı ve her türlü kontrol sistemlerinin (Manyetik loop detektörü, uzaktan kumanda, vs) bağloanabileceği girişler vardır.

TOP