Kurumsal

        20 yılı aşkın süredir Bursa merkezli Kanon Otomatik Kapı Sistemleri ; ağırlıklı olarak Güney Marmara Bölgesinde faaliyet göstermektedir. Geçmiş dönemlerde Kuzey Afrika ülkeleri ve son dönemde Makedonya ofisinin açılması ile Avrupa'nın çeşitli ülkelerinde projeler almaktadır.Artan iş hacmi ve iş kabiliyeti ile kapasitesini büyütmeye ve sektörel bazda pazar payını küresel olarak arttırmaya devam etmektedir.              

        Ana iş kolu; otomatik kapılar ve bu kapıların çeşitli geçiş ve güvenlik aksesuarlarının montajı ile satış sonrası servis ve bakım hizmetlerinin yürütülmesidir. Kamu binaları, sosyal alanlar , üretim haneler gibi çok farklı yerleşkelerde kullanılabilen , tüm teknolojik yenilikler, güncel çevre ve güvenlik normlarına uyan, sertifikasyonları olan ve  dünyaca kabul görmüş kalitede ürünleri son kullanıcıya sunmaktadır. Ayrıca küresel markalar ile rekabet edecek seviyede ürünler için çeşitli ar-ge ve üretim faaliyetlerine devam etmektedir. Halihazırda İforth markası altında mevcut ürünler vardır ve sektörde kullanılmaktadır.

       Kanon Otomatik Kapı Sistemleri; çevreye ve kullanıcılara saygılı, teknik ve görsel anlamda ideal bir hizmet sunma anlayışı içerisindedir. Ticari ve etik değerlere bağlı kalarak faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.